Taniec dla dorosłych – w parach

Taniec dla dorosłych – w parach

Discofox

 

Discofox, w Polsce znany jako „dwa na jeden”, to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Dlaczego ten taniec jest tak popularny? Sprawdza się na każdej imprezie niezależnie od tego czy jest to dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi. Kroki „dwa na jeden” nie wymagają szczególnie dużego kunsztu tanecznego, można się ich nauczyć stosunkowo szybko, nie oznacza to jednak, iż jest to taniec bardzo schematyczny, a wręcz przeciwnie.

taniec discofox

Kurs tańca towarzyskiego (I i II stopnia)

Na kursie realizowany jest światowy program taneczny czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, jive, rumba.

Opisy wszystkich tańców towarzyskich

Para tańcząca tańce towarzyskie
Para tańcząca pierwszy taniec weselny

Kurs dla narzeczonych

Wesele jest jednym z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z myślą o parach narzeczeńskich opracowaliśmy adekwatny do tego wydarzenia kurs. W ramach naszych zajęć oferujemy przyswojenie wiedzy z zakresy tańca towarzyskiego. W miłej i ciepłej atmosferze nauczą się Państwo przede wszystkim kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy disco-samby. Gwarantujemy, że pozytywnie zaskoczą Państwo siebie i zaproszonych gości i tym ‘’tanecznym krokiem’’ wejdą Państwo na nową drogę życia.

Pierwszy taniec – praktyczne rady!

Opisy wszystkich tańców towarzyskich

Kurs latino w parach (I i II stopnia)

Nauka różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak: salsa, cha – cha, rumba i inne. Wspaniała muzyka i zmienne tempo utworów gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Para tańcząca tańce latynoamerykańskie
Tańczący single

Kurs tańca towarzyskiego dla singli

Jeśli chcesz nauczyć się tańca towarzyskiego, a nie masz partnera lub partnerki to właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten kurs. Jest to również okazja do miłego spędzania wolnego czasu i zawarcia nowych znajomości. W programie kursu znajdują się tańce standardowe jak i latynoamerykańskie. W trakcie zajęć następuje zmiana partnerów. W kursie uczestniczy taka sama liczba Pań i Panów.

Disco samba

Na imprezach podpierasz ściany? Nie potrafisz zatańczyć w parze? Obawiasz się tańca solo? Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Disco samba to taniec, który nieprzerwanie króluje na balach i imprezach w naszym kraju. Tańczony jest od siebie – do siebie. Ma ona niemal nieograniczoną liczbę figur, dzięki czemu świetnie się sprawdza w dyskotekach, klubach i podczas tanecznych uroczystości. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się swobodnego poruszania w parze, a także dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę oraz poznać nowe, ciekawe i efektowne figury.

Para tańcząca disco sambę

Lekcje indywidualne

 

Indywidualny tryb nauczania umożliwia szybsze opanowanie kroków tanecznych, koncentrację tylko i wyłącznie na stylu/stylach wybranych przez Was. Lekcje indywidualne są specjalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.
Zajęcia indywidualne umożliwiają również ułożenie choreografii do wybranej przez Was muzyki. Układamy specjalną choreografię, przeznaczoną tylko dla Was, na szczególne okazje takie jak wesele czy inne imprezy okolicznościowe.

Bachata 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA