Dla firm

Oferta dla firm

Drodzy Państwo,

jesteśmy przekonani, że taniec to jedna z najwspanialszych form rozrywki. Taniec przyciąga uwagę, integruje ludzi, stwarza niepowtarzalny klimat i za każdym razem miło zaskakuje. Kiedy obok nas tańczy chociażby jedna osoba – potrafi ona wywołać radość i optymizm wśród reszty zgromadzonych.

Podążając za myślą: ”taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyrażeniem życia, jest samym życiem” doszliśmy do wniosku, że powinien on pojawiać się wszędzie tam, gdzie są ludzie. Po to aby był poruszeniem dla serc i powodem do uśmiechu.

Można go nazwać również atrakcją, bo niepodważalnie nią jest. Jeśli więc szukają Państwo inspiracji, chcą znacząco uatrakcyjnić ważne wydarzenie, szukają oryginalności  to serdecznie zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy profesjonalną oprawę taneczną na różnorodnych imprezach (pikniki, festyny, integracyjne imprezy dla firm, imprezy kulturalno-rozrywkowe, uroczystości okolicznościowe i inne).

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje a jeśli mają Państwo wątpliwości, to doradzimy.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawią, że każda uroczystość zostanie miło zapisana w Państwa pamięci. Oferty cenowe są przygotowywane indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

recepcja@pasjonat-sochaczew.pl

tel.: 508 58 46 46

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA