Fotorelacja z turnieju Pasjonat 2018

I OTTT Pasjonat 2018

Za nami bardzo emocjonujący i pracowity weekend. Po raz pierwszy Szkoła Tańca Łowicz zorganizowała w Łowiczu turniej tańca towarzyskiego – I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Miasta Łowicz.

Oto fotorelacja z turnieju Pasjonat 2018.

Fotorelacja z turnieju Pasjonat 2018

Z całego serca dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za wkład w organizację zawodów. Kto nie organizował ten pewnie nie zdaje sobie sprawy jak wiele czynników musi zaistnieć, jak wiele pracy trzeba włożyć i jak wiele osób musi zostać zaangażowanych aby impreza się udała.

Szczególne podziękowania kieruję do rodziców naszych tancerzy, którzy aktywnie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowania jak również we wszelkie potrzebne prace w trakcie oraz po zakończeniu turnieju.

Dziękuję również Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Janowi Kalińskiemu za objęcie zawodów Patronatem Honorowym, za wsparcie jakie otrzymaliśmy, za obecność z nami do samego końca oraz za ciepła słowa.

Panu Marszałkowi Województwa Łódzkiego dziękujemy za patronat, który w znacznym stopniu przyczynił się do podniesienia rangi zawodów.

Dziękuję dyrekcji oraz pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu za udostępnienie obiektu oraz wkład w organizację turnieju.

Dziękuję naszym patronom medialnym: Radio Victoria, portal Łowicza24.eu , portal Łowiczanin.info oraz tygodnikowi Nowy Łowiczanin. To dzięki Wam tak wielu Łowiczan zasiadło na widowni aby podziwiać tańczące pary.

Serdecznie podziękowania kieruję również do naszych partnerów, którzy obdarzyli nas wielkim zaufaniem wspierając nieznaną dotąd inicjatywę. Należy tu wymienić w szczególności firmę SUN-DAY wiodącego importera i producenta  zabawek pluszowych, fundatora przepięknych maskotek, którymi obdarowaliśmy wszystkich!!! uczestników. Dziękujemy również Restauracji POLONIA i Restauracji SZKIEŁKA za same pyszności oraz wszystkim innym firmom za wsparcie na różnych płaszczyznach. Firmie Gary Aut-Moto Pana Bogusława Szczęśniaka, firmie PHU Grocholewicz, firmie Lamela, Zakładowi Opieki Zdrowotnej z Łowicza, Szkółce Roślin Ogrodowych „u Sierszaka” i Firmie Jarzyniak.

Dziękuję serdecznie w imieniu swoim jak również wszystkich tancerzy i widzów.

Rafał Karbowiak

FOT: FOTO-SKA http://foto-ska.pl/

 

Fotorelacja z turnieju Pasjonat 2018 dostępna jest również na stronach:

Łowiczanin.info

Turystyczny Łowicz

lowicz24.eu lowicz24.eu – cd.

Fot. Wojciech Antoniuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA