Szymon i Daria znów na podium

Kolejne sukcesy Szymona i Darii

Każdy turniej taneczny wywołuje wśród zgromadzonych mnóstwo najróżniejszych emocji. Radość, podekscytowanie czy wzruszenie udzielają się tanecznym parom i ich rodzicom, publiczności, sędziom i organizatorom.

Tak też było w pierwszy weekend tego miesiąca. 1. grudnia odbył się w Olsztynie Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MUZA 2012. Na zmagania taneczne przyjechały pary z wielu miast Polski. Prezentowali tańce standardowe i latynoamerykańskie w różnych kategoriach, stylach i klasach. Do Olsztyna pojechała także para ze Szkoły Tańca „Pasjonat”, która od kilku lat intensywnie ćwiczy i doskonali swoje taneczne umiejętności – Szymon Nowakowski oraz Daria Łada. Udało im się zająć III miejsce w kategorii 12-13 lat klasa „D”, kombinacja 8 tańców. Pokonali 12 par.

Dzień później potwierdzili swój wysoki poziom i zajęli I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego we Wrocławiu. Było to ich 5. podium na przestrzeni dwóch miesięcy. Dzięki temu awansowali do wyższej klasy tanecznej „C”. Teraz będą reprezentować naszą szkołę w 10 tańcach.

Każda taka nagroda jest wspaniałą mobilizacją i zbliża do wymarzonego sukcesu. My życzymy im powodzenia na kolejnych turniejach i spełnienia tanecznych marzeń. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA